Rotterdamsch Congestie Café.

Op dinsdagmiddag 17 juni organiseert innovatieplatform iTanks het Rotterdamsch Congestie Café bij Endenburg Elektrotechniek in Rotterdam. Deze gratis bijeenkomst is speciaal bedoeld voor Rotterdamse MKB’ers met een grootverbruikaansluiting, die te maken hebben (of gaan krijgen) met netcongestie.

Wat betekent netcongestie precies? Wat moet je als ondernemer regelen? En welke oplossingen zijn er beschikbaar? Tijdens deze middag krijg je antwoord op deze vragen en hoor je hoe de gemeente Rotterdam ondernemers ondersteunt met onder andere een voucherregeling.

Programma

● 14:30: Inloop

● 14:45: Start inhoudelijk programma:

Welkomstwoord door wethouder Robert Simons (haven, economie, horeca en bestuur)

Introductie netcongestie: vraaggesprek met Sophie Heijnen, adviseur energiesystemen van de gemeente

Keynote van Endenburg Elektrotechniek: zonne-energie inzetten voor eigen mobiliteit

Pitches van o.a. CloudCrest en Rabobank over slimme energieoplossingen

● 15:45: Uitleg over de voucherregelingen van de gemeente Rotterdam

● 16:00: Matchmaking, ontmoet de pitchers & netwerkborrel

● 17:30: Afsluiting

Voor wie?
Deze sessie is interessant voor ondernemers op bedrijventerreinen of grotere winkeliers die (gaan) werken met een grootverbruikaansluiting. Denk bijvoorbeeld aan bedrijven die een energy hub met buren willen opzetten om samen slimmer om te gaan met het stroomnet.

Aanmelden?
Deelname is gratis, maar het aantal plekken is beperkt. Aanmelden kan via  Rotterdamsch Congestie Café , host: iTanks Community, iTanks Events & Community, @Krowden
vol = vol!